Oak - Meditation & Breathing

Meditasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 112,2 MB
  • Version 1.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Courtney Circle
Oak mobil uygulaması meditasyon yapmanız konusunda sizlere fayda sağlayabilecek bir mobil uygulamadır.

Yoğun ve stresli bir hayatınız varsa kendinizi rahatlatmak için IOS mobil cihazınıza indireceğiniz Oak mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Karşınızda görmüş olduğunuz Oak meditasyon uygulaması sizlere kısa bir zaman içerisinde meditasyon yapmanın tüyolarını öğretecektir. Sizde daha huzurlu bir yaşam için mobil cihazınıza indireceğiniz Oak mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

Teknolojik gelişimler sayesinde mobil cihazınız oldukça kaliteli mobil uygulamalara ev sahipliği yaparak sizlere daha çok fayda sağlayacaktır. 

Oak mobil uygulaması ile günde yalnızca 10 dakika içinde güdümlü meditasyon öğrenmenin keyfini çıkartacaksınız. Uzak yağmur, şelale ya da diğer dinlendirici arka plandaki sesler ile kendinizi daha da motive edebilirsiniz. Uygulamamız sizlere bu imkanları sunuyor. Oak mobil uygulamasının sizlere sunmuş olduğu hizmet basit akıl yürütme uygulaması stres azaltmak, uykuyu geliştirmek ve hayatta doğal denge bulmak için mükemmel bir yoldur.

Sizde bu dengeyi kurabilmek için akıllı mobil cihazınızdan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mobil cihazınıza Oak uygulaması ücret ödemeden indirerek kullanamaya başlamak. Hayat kalitenizi arttırmak istiyorsanız fakat buna vaktiniz yoksa mobil cihazınızdan yararlanabilirsiniz. Çeşitli uygulamalar ile hayatınızı destekleyebilirsiniz. 

 

Daha Fazla Göster
Oak - Meditation & Breathing indir